(063) 467-04-00
(066) 349-22-72
7 днів на тиждень
З 8:00 до 19:00

Захист від колекторських установ

Захист від колекторських установпродаж проблемних кредитів до колекторських установ, стала дуже поширеною практикою. Найчстіше, це стосується кредитних договорів, в яких закінчився термін його виконання, або кредитних договорів в яких відсутнє забезпечення, або так звані “карткові” кредити. Тобто коли Банки розуміють, що можливість в законному порядку стягнути заборгованність вже вичерпана, використовують такий механізм, як відступлення права вимоги за кредитними договорами на іншу фінансові установи (колекторські компанії) з дисконтом. Щодо необхідних дій для боржників, кредитні договори яких, відступлені іншим установам, Ви можете ознайомитись в нашій статті, яка викладена на нашому сайті в Новинах.

Більшість колекторських компаній обирають шлях повернення боргу, через телефонні погрози, направлення листівок на роботу та багато інших механізмів впливу на псхологічний стан боржника. Проте, дані методи абсолютно не законні, більше того, такі дії передбачені Кримінальним Кодексом України, за які передбачено покарання.

Юридична фірма «МКГ» надасть Вам повний спектр послуг у захисті Ваших прав проти колекторських установ, проведе аналіз Ваших договорів, надасть оцінку на предмет законності дій колекторських установ та знайде найбільш вдалий варіант вирішення проблемної ситуації для Вас.

Послуги фірми включають:

  • Комплексний юридичний аналіз договорів;
  • Аналіз правомірності вимог колекторських компаній;
  • Супроводження переговорів з колекторськими установами;
  • Захист Ваших прав в судовому порядку;
  • Надання юридичної стратегії в поведінці з колекторами;


Отримати консультацію