(063) 467-04-00
(066) 349-22-72
7 днів на тиждень
З 8:00 до 19:00

Юристами Юридичної Компанії «Гарантія Законності» підготовлено та укладено договір про надання послуг з міжнародною компанією

Contract

Укладення договорів – досить поширене явище у діяльності будь-якого товариства. Часто укладення договорів проходить без залучення до цього процесу юристів. Причинами того є іноді самовпевненність спіробітників, адже сьогодні в мережі інтернет можна знайти безліч варіантів договорів на будь-який смак. А можна консалідувати декілька, і буде здаватися, що це саме те що Вам потрібно. Але не потрібно поспішати, це може бути оманливо, адже підписання договору – це тільки початок Вашої співпраці з контрагентом.
Не завжди контрагенти бувають добросовісними та вчасно, в повному розмірі, виконують свої зобов’язання за договором, і тут можуть виникнути справжні проблеми. А природа цих проблем мала бути закладена на самому початку, а саме – в умовах договору. Тому, саме про наслідки порушення умов таких договорів слід думати з самого початку.
В нашому випадку мова йшла про багатомільйонний контракт з надання послуг у сфері будівництва.
Безумовно, існують безліч істотних умов договору, які не підлягають обговоренню, і які неможливо змінити, проте – існують досить складні пункти договору, на які часто не звертають увагу, наприклад підсудність вирішення спорів при порушенні виконанні умов договору. Особливої актуальності цей пункт набуває при укладенні договорів з іноземними компаніями, оскільки кожна зі сторін договору наполягає на розгляді спору саме на своїй території.
Також часто при укладенні таких договорів стає актуальним питання щодо підготовки банківської гарантії. Не кожен підприємець зіштовхуються у своєму напрямку роботи з поняттям банківської гарантії, і не завжди навіть у фінансовій установі Вам нададуть якісну консультацію як уникнути замороження коштів, що так необхідні для розвитку Вашого бізнесу.
Компанією «Гарантія Законності» за короткий проміжок часу було проаналізовано кожний пункт договору, який був наданий нашому клієнту для підписання, надано якісну консультацію та запропонавно внести зміни в умови договору для найбільш простого та ефективного захисту прав нашого клієнта при можливому порушенні умов договору іншою стороною.
Крім цього, при підготовці договорів нашими юристами, Ми несемо повну відповідальність за наслдіки їх невиконання в частині умов договору та будемо захищати Ваші інтереси до моменту повного виконання договору.
Іноді, краще звернутися за кваліфікованою допомогою до спеціалістів, та витратити значно менше коштів та часу, ніж нести відповідальність за провал проекта в цілому.
Юридична фірма «Гарантія Законності» надасть Вам якісну консультацію з приводу укладання договорів в найкоротші терміни та з найменшими фінансовими витратами для Вашої компанії.
Адже, кожен наш клієнт, в першу чергу – наш партнер! Звертайтеся і Ви відчуєте це на собі!