(063) 467-04-00
(066) 349-22-72
7 днів на тиждень
З 8:00 до 19:00

Юридична фірма «Гарантія Законності» успішно захистила інтереси свого клієнта у справі про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

95999

Набагато продуктивніше і легше коли наші клієнти звертаються до нас на початку виникнення своїх проблем, і коли наш юрист супроводжує справу з самого старту і до переможного завершення. Саме такий приклад, в нашій компанії виник при побудові оборонних дій проти ОТП Банка.
Отримавши претензію від Банку щодо погашення заборгованності за кредитнм договором та розуміючи перспективу вчинення виконавчого напису, юристами нашої компанії було підготовлено відповідь на неї, в якій були зазначені порушення з точки зору діючого законодавства України та не було додано до претензії розрахунку заборгованості, що підтверджував безспорність вимог.
Згодом було отримано ще одну вимогу, в якій була вже зазначена інша сума заборгованності, а також не було додано розрахунку заборгованості, на яку була підготовлена та направлена аналогічна відповідь.
Проігнорувавши дані відповіді, державним нотаріусом було вчинено виконавчий напис на договорі іпотеки, предметом якого була земельна ділянка.
Юристи компанії «Гарантія Законності» були вимушені захищати інтереси свого клієнта, шляхом подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню до Обухівського районного суду Київської області.
Основними аргументами в основі позовної заяви були:
– Безспорність вимог, оскільки клієнт був не згодний з сумою заборгованності яка була зазначена в претензії, про що висловився у своїй відповіді;
– Було порушено Закон України «Про Іпотеку» та Інструкції «Про порядок вчинння нотаріальних дій» в частині пропущенного трирічного терміну на вчинення виконавчого напису;
– В договорі іпотеки взагалі був відсутній позасудовий спосіб стягнення заборгованності на предмет іпотеки шляхом вчинення виконавчого напису.
Таким чином, було отримано позитивне рішення Обухівського райнного суду Київської області – визнано виконавчий напис таким, що не підлягає виконанню, яке було також підримано Апеляційним судом Київської області, рішення залишено без змін.
Якісна робота юристів ЮК «Гарантія Законності» надала можливість зберегти земельну ділянку нашого клієнта, що безумовно є головним успіхом нашої роботи.