(063) 467-04-00
(066) 349-22-72
7 днів на тиждень
З 8:00 до 19:00

Юридична фірма «Гарантія Законності» успішно захистила інтереси свого клієнта у адміністративній справі стосовно дроблення депозитів

img1971307_bank-predpriyatie

При зверненні до Банку-партнера, щодо виплати коштів за депозитним рахунком в межах суми гарантованої Фондом гарантування вкладів фізичних осіб нашим клієнтам було відмовлено у виплаті, у зв’язку з чим у них виникла необхідність звернутися за юридичною допомогою до нашої компанії.
Проаналізувавши договори банківських вкладів, юристами компанії «Гарантія Законності» було підготовлено та направлено звернення до ФГВФО з проханням надати офіційне рішення із обгрунтуванням причин не включення наших клієнтів до Переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами.
На що, нам було повідомлено про обмеження використання коштів, що знаходяться на рахунках клієнтів, оскільки є підстави вважати, що ними були проведені низки операцій, результатом яких стало збільшення гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
Після чого, для захисту своїх прав та виплати законних коштів, юристами нашої компанії було підготовлено позовні заяви до адміністративного суду про визнання протиправними дій та зобов’язати їх вчинити . Отримано позитивне рішення, позовні заяви задоволені.
Для Юридичної Фірми «Гарантія Законності» найбільшою нагородую є довіра наших клієнтів та їхні задоволенні обличчя після закінчення співпраці з нашими юристами.
Ми дуже раді, що зусиллями юристів ЮФ «Гарантія Законності», абсолютно законним шляхом отримані кошти нашим клієнтом.

Будемо раді надати свою допомогу й іншим особам, які стали жертвами незаконних дій з боку ФГВФО.